Máte nebo nemáte vyřešené BOZP a PO v podniku?

Pokud podnikáte bezpečně, určitě vám nemusíme zdlouhavě představovat či popisovat, co je to BOZP a PO. Důležité je jen zmínit, že mít zajištěnou a vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu je zákonná povinnost. V případě, že zmiňované oblasti vyřešené nejsou, znamená to, že v případě neohlášené kontroly ze státní správy získáte opravdu vysokou pokutu, která se může dotknout i několika milionu korun. V nejlepším případě získáte pokutu ve výši několika set tisíc korun, ale i tak je to sankce, kterou si za rámeček nedáte. Pokud vyřešené BOZP a PO nemáte, je načase to napravit.

V současné době se v České republice nachází až čtyřicet procent podnikatelů, kteří zatím nemají ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce a požární ochrana. Právě těm hrozí nejvíce pokuta v případě, že na dveře jejich podniku zaklepe neohlášená kontrola ze státní správy.

Jestliže se řadíte ke zmiňovaným čtyřiceti procentům a jestli chcete podnikat bezpečně, aby se vám třeba i klidně spalo, využijte balíčku Klídek společnosti Extéria.

Co je to balíček Klídek?

Nejdříve si pojďme představit společnost Extéria. Jedná se o přední českou společnost poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. Firma se nyní pyšní tisícovkami spokojených klientů, díky nimž se rozšířila i na Slovensko, kde také nabízí zmiňované poradenství.

Balíček Klídek je roční balíček služeb BOZP a PO, díky kterému se celý rok nebudete muset zajímat o bezpečnost práce a o požární ochranu v podniku. Firma vás totiž v rámci balíčku zastoupí i v případě, že neohlášená (nebo ohlášená) kontrola zaklepe na dveře podniku.

Proč zvolit roční balíček služeb BOZP a PO zvaný Klídek?

Důvodů, proč zvolit roční balíček služeb BOZP a PO zvaný Klídek, je rozhodně fakt, že se celý rok nebudete muset starat o BOZP a PO podniku. Firma Extéria se postará o všechno, co s bezpečností práce souvisí a co se s požární ochranou pojí. Navíc cena balíčku je bezkonkurenčně nejnižší, což ostatně nemá dopad na kvalitu poskytovaných služeb.

Pokud o balíček služeb zvaný Klídek máte zájem, nemusíte nikam chodit ani nikam volat. Jen vyplňte objednávkový formulář přímo na webu www.bezpecnepodnikani.cz.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment