Luxusní svatební šaty se mi rozhodně vyplatilo pořídit

Na svou svatbu jsem se nesmírně těšila. Chtěla jsem totiž, aby byla jednoznačně perfektní a samozřejmě s nadsázkou, tou úplně nejlepší. Přípravy na ni, mi jakožto hlavní aktérce svatby, trvaly velmi dlouhou dobu. Sháněla jsem sama vše, od svatební kytice až po barevné ubrusy na hostinu. Tím hlavním, co jsem ovšem potřebovala sehnat v perfektně padnoucím stavu, byly luxusní svatební šaty, u jejichž výběru jsem si dala skutečně záležet. S výběrem mi mimo jiné pomáhala má maminka, která mi byla po celou dobu svatebních příprav, jakožto správná matka, obrovskou oporou.

Luxusní svatební šaty se staly ozdobou celé svatby

Kolekce značky Jovani, nabízí vskutku luxusní svatební šaty, ze kterých je velmi těžké si vybrat ty jedny jediné, dokonale padnoucí na tak velký den, jakým je den svatební. Nechtěla jsem samozřejmě, aby se jednalo o čistě výstřední model či o takový, který by úplně neladil k mé trochu oplácanější postavě. A tak jsem si ve finále vybrala střídmou zlatou cestu, kterou se staly svatební šaty s rozparkem, dlouhými květovanými rukávy a velmi decentním výstřihem na zádech. Má maminka dokonce prohlásila, že kdyby se měla nyní vdávat ona sama, jistě by se do podobných šatů rovněž oblékla. Šaty se skutečně staly ozdobou celé svatby a jsem za ně nesmírně vděčná.

Od bílé barvy jsem neupustila, jen jsem ji trochu vyšperkovala

Nepřála jsem si, aby mé šaty, měli jinou barvu, než bílou. Právě naopak, na bílé barvě šatů jsem víceméně trvala. Jediné, co jsem si nepřála, bylo, aby tyto šaty byly příliš okázalé či se na tento den příliš nehodily. Takové šaty ovšem kolekce značky Jovani absolutně nezná. A proto můj výběr šatů trval několik týdnů. Své luxusní svatební šaty jsem si totiž vybrala až po neuvěřitelných třech týdnech. Ovšem, dát si načas, se vyplatilo. Šaty byly velmi pozoruhodné a já jsem si díky nim vysloužila nespočet lichotivých pochval.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment