Luxusní kožené sedací soupravy – jaký typ si vybrat?

Pokud vybíráte novou sedací soupravu, tak jistě vymýšlíte, kam by se nejlépe hodila a kolik místa na ni doma máte. Jako první byste měli pouvažovat nad tím, jaký typ sedací soupravy byste vlastně chtěli. S rozměry si už takovou hlavu dělat nemusíte, protože si luxusní kožené sedací soupravy můžete nechat udělat i na míru přesně vašim potřebám a možnostem.

Rohové sedací soupravy – do L nebo do U

Pokud nemáte příliš velký byt a potřebujete šetřit místem, skvěle vám poslouží typ sedací soupravy do L. Je velmi praktická a variabilní, hodí se pro každý typ místnosti – podle své potřeby si zvolíte, jakou variantu luxusní kožené sedací soupravy chcete, zda do levého nebo pravého rohu. U sedací soupravy typu do U je potřeba mít k dispozici už více místa. Je velmi prostorná, a tak si maximální pohodlí užije celá rodina dohromady – dostatek místa je prostě k nezaplacení.

Rozkládací sedací soupravy

Při výběru své nové luxusní kožené sedací soupravy také pouvažujte o tom, zda chcete, aby byla rozkládací nebo ne. Rozkládací sedačky oceníte zejména v případě, že budete mít hosty na noc – a pokud máte děti, určitě občas budete mít jejich kamarády doma přes noc. Proto se hodí mít tu možnost sedačku jednoduše rozložit a hosty tak pohodlně uložit. V případě malého bytu se vyplatí kvalitní rozkládací sedačka, na které můžete přes den sedět a odpočívat a večer ji přeměníte během pár minut na pohodlnou postel – je to velmi praktické a ušetříte tak spoustu místa.

Sedací soupravy 3+2+1

Velmi oblíbené typy sedacích souprav, které vám umožní neomezené množství různých kombinací. Číslice označují počet míst k sezení – nakombinovat si tak můžete libovolná čísla (například 3+1, 3+2, 3+1+1 a podobně). Vy tak máte několik kusů sedacího nábytku, které k sobě ladí a tvoří tak soupravu – přitom si je můžete snadno přemisťovat a upravovat je v místnosti podle aktuální potřeby nebo nálady. Můžete tak mít jednu pohovku a k ní dvě křesla, která perfektně ladí, a navíc se s nimi dá lehce pohybovat.

Pořiďte si tu nejpohodlnější a moderní sedací soupravu, na které se vám bude skvěle odpočívat každý den.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment