Lákají vás bary, diskotéky, kluby? Liberec je sídlem Clubu Warehouse

Club Warehouse patří mezi TOP kluby v České republice. Ačkoliv sídlí v Liberci, je navštěvován milovníky koncertů ze všech koutů naší vlasti. Koncerty jsou v něm pořádány po celý rok a vy tak rozhodně máte z čeho vybírat, jelikož jsou velmi rozmanitého zaměření. Zalíbí se vám zde, ať už posloucháte pop, rock nebo třeba blues. Club Warehouse patří mezi stálé kluby. Liberec mu dal k dispozici prostory bývalého mlýnu, které jen dokreslují úžasné prostředí a autentickou atmosféru. Ujišťujeme vás tedy, že své návštěvy zde rozhodně nebudete litovat.

 

Zábava Liberec – poznejte možnosti města

 

Liberec je město neobyčejných možností, a pokud máte rádi netradiční formy zábavy, jistě si zde přijdete na své. Club Warehouse v této oblasti nemá konkurenci a jestliže chcete zajít na dobrý koncert, měly by vaše kroky směřovat právě sem. Jaká je tu další zábava? Liberec zaujme také pro své kino, divadlo, muzeum, díky galerii nebo třeba zoologické zahradě, která je velkým lákadlem především pro nejmenší.

Club Warehouse? Ten nejlepší hudební klub Liberec

Hudební klub Liberec – Club Warehouse má na svých webových stránkách clubwarehouse.cz zveřejněný program akcí, konaných během celého roku. Na ně již teď můžete zakoupit vstupenky a zarezervovat si včas svá místa. Ačkoliv disponuje velkorysou kapacitou až pro 400 hostů, tak atraktivní koncerty bývají rychle vyprodané. Hudbu zde můžete nejen poslouchat, ale také si zde zatancovat, protože velký taneční parket v prostorách klubu rozhodně nechybí. Samozřejmostí je také vynikající zvučící a osvětlovací technika, takže je klub rovněž perfektním místem pro vaše soukromé a firemní akce. Ve volných dnech si ho k tomuto účelu můžete pronajmout. Zajímají vás podrobnosti? Pak není nic jednoduššího, než se obrátit na telefonní číslo, uvedené na webových stránkách Clubu Warehouse.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment