Láká vás představa inteligentní domácnosti? S iQGSM ji můžete mít!

Cítit se doma bezpečně, to je určitě jednou z hlavních priorit většiny z nás. Dnešní svět už ale není jen o bezpečí, s tím se v prostředí domova tak nějak automaticky počítá, na co je ovšem kladen čím dál tím větší důraz, to je pohodlí. Doba je uspěchaná, lidé jsou přepracovaní, mnozí neumí odpočívat a po návratu z práce je doma čeká celá řada činností, které prostě potřebují nebo chtějí každý den také zvládnout. Proč si už tak komplikovaný život trochu neusnadnit? Ovládání spotřebičů mobilem rozhodně není nová epizoda sci-fi seriálu zahraniční výroby. Postačí GSM klíč, pomocí kterého si hravě vytvoříte dálkové ovládání mobilním telefonem. Jediným stisknutím tlačítka tak dokážete spustit zavlažovací systém na zahradě, zapnout klimatizaci uvnitř domu nebo si při příjezdu otevřít bránu či garáž. Jak se vám líbí tato představa? Velmi? Pak věřte, že se jedná o velmi snadno splnitelný sen, který vás bude stát jen něco málo přes tisíc korun.

iQGSM – GSM klíč budoucnosti

Tento český vynález přitom funguje na relativně snadném principu a jeho ovládání zvládne skutečně každý. Co vše je tedy zapotřebí k tomu, abyste si doma vyrobili třeba ovládání garážových vrat, bran, rolet nebo markýzy? V první řadě je to mobilní telefon, ten v současnosti vlastní už asi každý, nemusí to být žádný drahý chytrý telefon, klidně si vystačíte i s tlačítkovou klasikou. Dále pak vložíte SIM kartu vámi zvoleného operátora do iQGSM, to propojíte se svorkovnicí, zmáčknete tlačítko a vaše vlastní GSM relé, tedy GSM klíč, je na světě.

O bezpečnost se neobávejte

Nemusíte se obávat, že by se jednalo o nějaké jednoduché zařízení, které sice dokáže otevřít garáž, ale zároveň by snad vstup do ní byl snadno přístupný pro ostatní. Zařízení komunikuje pouze s vaším telefonem, rsp. telefonním číslem, které jej, jako jediné, dokáže aktivovat.

Žádné aplikace a aktualizace

Nejste zrovna technický typ a obáváte se, že nebudete schopni zařízení dlouhodobě užívat z důvodů nutné aktualizace a instalace software a podobně? Tak právě pro vás je GSM klíč ideálním řešením, žádná instalace speciálního programu a jeho pravidelná aktualizace totiž není nutná. V jedné malé krabičce se skrývá netušené množství možností. Ovládejte svou domácnost odkudkoliv pomocí vašeho mobilního telefonu. Chcete mít vše pod palcem pěkně na dálku? Kolik GSM klíčů, tolik ovladačů k jednotlivým zařízením a příslušenství. Nepotřebujete chytrý elektronický mozek domu za desítky či stovky tisíc, postačí vám jen tolik iQGSM kolik věcí chcete mít na dálku pod kontrolou.

 

 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment