Kvalitní židle nemusí být vůbec drahá

Obáváte se, že vás nákup opravdu pořádné, ergonomicky vyhovující a plně funkční židle zruinuje? Bez obav! Naopak budete mile překvapeni, že kvalitní židle se dá pořídit i výhodně a levně, aniž by jakkoliv nabourala rodinný rozpočet. Stačí se při výběru řídit základními parametry a požadavky na vlastnosti. Nová židle k počítači vás překvapí odolnými a stabilními vlastnostmi i nadčasovým designem, jenž zapadne do každého interiéru.

Jak se správně usadit na židli?

Bolavá záda nebo problémy s krční páteří jsou často výsledkem špatného sezení na židli. Proto si vyzkoušejte správnou polohu, při níž uvolníte zádové svalstvo a zároveň získáte maximální prostor pro práci za stolem. Správná židle by vám měla poskytnout dostatek sedací plochy tak, abyste hýždě usadili co nejvíce dozadu a vaše bedra získala kontakt s opěrkou. Ideálně by měla vzniknout mezi hranou kancelářské židle a kolenní jamkou několikacentimetrová mezera. Židle by vás rozhodně neměla nutit a ovlivňovat sedět shrbeně, eventuálně v předklonu. K tomu budete ale potřebovat správně nastavit výšku stolu, popřípadě monitoru. Rovněž záleží pouze na vás, zda dáte přednost modelu s područkami a kolečky nebo pevnýma nohama. Nejen levné kancelářské židle s nastavitelnou výškou sedáku, polohováním zádové opěrky či podhlavníku udělají z práce za stolem skvělou zábavu. Precizní zpracování a použití dílů prémiové kvality zaručují, že se vám investice do nového kancelářského vybavení vrátí v podobě dlouhodobé spokojenosti s židlí i jejími funkčními vlastnostmi.

Vkusné židle do jídelny

Stejně jako je potřeba pohodlně sedět u stolu a počítače, neméně podstatný je výběr židlí do kuchyně. Jídelní židle pořídíte v mnoha designových podobách, přičemž si sami volíte barvu, styl provedení, použité materiály i tkaniny. Například plastové židle ocení rodiny s malými dětmi, protože se velmi jednoduše udržují a jsou prakticky nerozbitné. Oproti tomu jednací židle v konferenčních místnostech jsou známkou elegance a luxusu. Internet vám přináší spoustu inspirace na moderní bydlení a také povedené modelové řady vybavení do kanceláří, interiéru i venkovního posezení.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment