Které filmy nesmíte v březnu zmeškat?

Chcete jít do kina a nevíte na jaký film? V tom případě pro vás máme inspiraci na měsíc březen! Podívejte se, jaké filmové novinky na vás čekají na plátnech kin!

 

Máří Magdaléna

Velká Británie, Drama, 2018

Měla si vzít muže, kterého jí vybral její otec. Už to vypadalo, že domluvený sňatek proběhne, dokud do města nepřišla skupina poutníků. Tu vedl charismatický Ježíš, který Máří okamžitě okouzlil. Pro jeho názory a povahu přetrhala všechna pouta, která jí vázala k domovu a stala se členkou jeho průvodu. Ten směřoval do Jeruzaléma a ona byla jediná žena v Ježíšově blízkosti. Bohužel to pro ni znamenalo, že na ni ostatní učedníci budou žárlit a dají jí to patřičně najevo. Máří je si s Ježíšem čím dál blíže, pak se ale na obzoru objevují hradby Jeruzaléma a s nimi i nevyhnutelná vidina mučednické Ježíšovy smrti na kříži. Na to však není Máří připravená.

 

Pacific Rim: Povstání

Čína, Usa, Akční, dobrodružný, Sci-Fi, 2018

Poprvé jsme je dokázali zastavit. Jenže to, co mimozemští tvorové Kaiju napáchali na Zemi v prvním díle akčního sci-fi Pacific Rim, byla jen předehra k tomu, co si pro lidstvo připravili teď. John a Scott vedou tým, který je pro lidstvo jedinou záchranou. Trénuji piloty Jaegerů, neboli obřích robotů, kteří dokážou mimozemských tvorům Kaiju konkurovat. Jako jediní. Jake teď přežívá v ilegalitě a živí se nejrůznějšími aktivitami, které jsou často za hranicí zákona. Seznamuje se s patnáctiletou Amarou, která dokázala opravit Jaegra určeného k likvidaci. Oba dva se pak přihlašují do programu výcviku nových pilotů, aby unikli trestu. Všichni doufají, že dovednosti v boji nebudou muset nikdy použít. Jenže válka přichází mnohem dříve, nežli čekali.

 

Oni 2: Noční kořist

USA, Horor, Thriller, 2018

Pokud máte rádi horory, pak je tohle lahůdka určená přímo pro vás. Rodina se ubytuje v kempu na odlehlém místě. Kdekdo by možná řekl, že už to je od začátku krajně podezřelé. Jenže to, co se bude odehrávat pak, předčí všechna očekávání. Rodinu přepadnou tři maskovaní psychopati a podrobí je zkoušce, která zachází až za ty nejzazší meze.

Tomb Raider

USA, Akční, dobrodružný, fantasy, 2018

Mladinká Lara Croft zdědila obrovské obchodní impérium, protože její otec – bohatý šlechtic a známý dobrodruh – beze stopy zmizel před sedmi lety, když byla Lara ještě dítě. Když si přečte záhadný vzkaz, který jí otec zanechal, rozhodne se opustit Londýn a vyrazit do neznáma, aby přišla na to, co se jejímu otci doopravdy stalo. Vydává se po stopách svého otce a chce najít legendární hrobku, která se nachází na mýtickém ostrově nedaleko japonského pobřeží. Mise to rozhodně nebude jednoduchá, už jen proto, že Lařina loď ztroskotá v silné bouři a mladá žena se tak ocitá uprostřed neznáma úplně sama, vybavena pouze nožem, vlastní tvrdohlavostí a vírou v sebe sama.

 

Spread the love

Related posts

Leave a Comment