Když plechová střešní krytina vypadá jako pálené tašky

Lehká plechová střešní krytina je hitem současného stavitelství. Nejen, že je lehká, je také skladná, odolná a má dlouhou životnost. Ovšem stále spoustu lidí odradí. Nebudeme si nic nalhávat. Většina z nás si totiž pod pojmem „dokonalá střecha” představí spíše klasické pálené tašky než plechové pláty.

Nevýhody pálených tašek

Bohužel mají ale pálené tašky obrovskou nevýhodu – hmotnost. Lehká plechová střešní krytina váží pouhých 6,5 kg na metr čtverečních. Oproti tomu pálené tašky váží minimálně 39 kg na metr čtverečních. To je šestkrát více! Pokud navíc střechu pokládáte na staré krovy, můžete si být téměř 100% jisti, že tuto tíhu neunesou a zbortí se.

Maloformátová plechová střešní krytina s povrchovou úpravou

Proto je perfektní volbou lehká střešní krytina od společnosti Evertile, kterou můžete položit nejen na novostavbu, ale také na starší dům a jeho střešní konstrukci. A navíc se nemusíte bát, že by střecha vypadala nevzhledně. Společnost Evertile vyrábí maloformátové plechové tašky s povrchovou úpravou s kamenným granulátem, které věrně připomínají klasické pálené tašky. Vaše střecha tak bude mít všechny parametry pálených tašek, ale bude 6x lehčí, a tudíž vhodná i na starý dům.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment