Kde nechat kvalitně umýt motorový vůz?

Rozhodli jste se rozšířit sféru Vašeho podnikaní a nyní přemýšlíte, jakými službami obohatíte Váš pneuservis? Nabídněte Vaším klientům komfortní mytí aut v modulárních mycích boxech BKF CarWash. Tyto automyčky byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám lokalit s nízkou až střední intenzitou mytí.

Bezkontaktní automyčky poskytne komfortní mytí

Tato bezkontaktní automyčka se často používá jako doplněk venkovských provozoven a nejrůznějších prodejen. Je možné je stavět jako doplňky nejen pneuservisů, ale také čerpacích stanic a stanic technické kontroly. Bezkontaktní automyčky získávají na čím dál větší oblibě a bylo by škoda nechat si tento trend uniknout. Těšit se můžete na plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu společnosti BKF CarWash. Automyčky disponují pěti základními a jedním bonusovým mycím programem. Všechny dohromady se pak postarají o důkladnou očistu motorových vozidel Vašich zákazníků. Mycí programy obstarají předmytí prostřednictvím aplikace chemického prostředku a demilitarizované vody, základní mytí i oplach. Jako nové bude auto vypadat po navoskování a závěrečném oplachu. Postřik ráfků pomůže odstranit nánosy špíny a usazeniny z brzdových čelistí.

Bonusové služby bezkontaktních automyček

Automyčky BKF CarWash přináší potěšení nejen ze samotného mytí, ale také z poskytovaných bonusových služeb. Více se o nich dočtete také zde bkfcarwash.cz. Mezi nimi se vyjímá především možnost bezhotovostní platby kartou. Tento trend k nám přichází ze západní Evropy a v mnoha kamenných prodejnách, restauracích apod. je samozřejmostí také u nás. Nově tak lze zaplatit také za mytí aut. Vaši zákazníky tak nebudou muset více lovit peníze po kapsách nebo doufat, že v peněžence najdou tolik, kolik zrovna potřebují.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment