Kde absolvovat kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách?

Současný pracovní trh nabízí mnoho příležitosti k profesnímu uplatnění. Přesto se však může stát, že se Vám nepodaří na poprvé najít zaměstnání v oboru, jež jste vystudovali. V takovou chvíli přichází na řadu možnost doplnění si kvalifikace o rekvalifikační kurz. Vzdělávací agentura Seduca nabízí všem zájemcům o zaměstnání v sociálních službách kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Ostrava. Tento kurz se však velmi často otevírá také v mnoha dalších českých a moravských městech.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách jedině od Seducy

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Ostrava je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí a plně odpovídá svou náplní obsahu sociálnímu zákonu č. 108/2006 Sb. Kurz je rozdělen do dvou částí. Nejprve se seznámíte s poznatky z oblasti sociálních služeb, základ komunikace, úvodu do psychologie, metod sociální práce či sociálně právního minima a poté získané vědomosti uplatníte v oborové praxi. Teoretická část je obsahově samozřejmě mnohem bohatší.

Kurz pro pečovatelky jsou cestou, jak moci pracovat ve zdravotnictví

Kurz je vhodný pro osoby, jež dovršili osmnáctého roku. Podmínkou je ukončené základní vzdělání, prokázaná trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Více informací o kvalifikačním kurzu pro pracovníky v sociálních službách se dovíte buď na webových stránkách Seducy nebo od jejích zaměstnanců zde www.seduca.cz/kontakt. Po absolvování kurzu obdržíte osvědčení o kvalifikaci na základě akreditace Ministerstva práce a sociálních věcí. Díky kurzu pro pečovatelky můžete začít pracovat ve zdravotních zařízeních. S pečovatelským kurzem si budete moci splnit Váš sen a stát se tak úspěšní v oboru, který pro Vás představuje perspektivu.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment