Kam o pololetních prázdninách?

Podzimní prázdniny se nezadržitelným tempem blíží a Vy byste za půl roční snažení ve škole Vaše ratolesti ocenili hezkým dárkem? Dopřejte si příjemnou rodinnou relaxaci v malebné přírodě Moravského krasu.

Kam na prodloužený víkend během pololetních prázdnin?

Pohodlné ubytování pro tento prodloužený víkend najdete v hotelu Blansko. Ubytovací zařízení disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je také hotelová restaurace, kde si můžete dát něco dobrého k jídlu. Interiérové fotografie hotelu stejně jako ceník je k dispozici zde www.hotelprobe.cz/ubytovani-macocha. Nejbližší okolí hotelu poskytuje také jedinečné možnosti ke sportovnímu vyžití. Zahrát si totiž můžete v areálu, jak velmi oblíbené kuželky, tak trochu náročnější squash. Třebaže letošní zima není vůbec příznivá pro vášnivé lyžaře, díky uměle zasněženým sjezdovkám, se můžete věnovat lyžování a snowboardování také v okolí Moravského krasu. Vaše děti můžete přihlásit do lyžařské školy ve Ski Olešnice na Moravě. Na lyžařské začátky není nikdy pozdě, je tedy jedno. Navíc při tomto sportu zažijete spoustu radostných chvil i adrenalinu. Čím dřív se Vaše děti začnou učit lyžovat, tím dříve získáte parťáka pro další oblíbené zájmy. Další možností je bruslení na zimním stadionu. Ubytování Blansko Vám nabídne mnohostranné možnosti ke společně strávenému času. 

Jak se zabavit v Blansku a okolí?

Stejně jako v mnoha dalších moravských a českých měst tak také v Blansku najdete objekty, které jsou otevřeny celoročně. Město Blansko se může pochlubit bohatou historií, ve které významnou roli hrálo železářství. Navštivte Muzeum Blanska a prohlédněte si rozsáhlou expozici věnovanou dějinám železářství od pravěku po současnost. Součástí rozsáhlé kolekce umělecké a užitkové litiny z 19. a 20. Století jsou také litinové sochy na Wanklově náměstí, v zámeckém parku a litinová kašna na nádvoří. Zajímavá je rovněž výstava věnovaná Moravskému krasu. Rozhodně si nenechejte ujít ani příležitost k procházce ke dřevěnému kostelíku, který byl do Blanska přestěhován z Podkarpatské Rusi.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment