Je nebo není meditační pyramida léčivá?

Když je člověk vyčerpaní a když si potřebuje odpočinout, nejčastěji jede někam na dovolenou. Ovšem pokud by měl člověk jezdit na dovolenou vždy, když je bez energie a unavený, nejen, že by se mu to řádně prodražilo, ale také by mu ani nevyšla dovolená. Pokud tedy o sobě víte, že jste často unavení, je dobré si pořídit meditační pyramidu, která vám uleví od strastí a problémů. Meditační pyramida je skvělá v tom, že si ji můžete postavit na zahradě a máte najednou vždy kam jít, když jste plní stresu a napětí.

O meditačních pyramidách jste jistě slyšeli. Nejedná se o novinku na trhu, ale je to stále vyhledávanější produkt, kteří lidé hledají pro jeho léčivé účinky. Meditační pyramidy, či chcete-li léčivé pyramidy, však nejsou léčivé v pravém slova smyslu. Jedná se spíše o prostor určený k meditaci a k odpočinku.

Mnozí lidé, kteří v pyramidě svůj čas trávili, jsou však zastánci toho, že meditační pyramidy pozitivně na člověka působí. Tento názor zastávají i odborníci.

Jak meditační pyramidy působí na člověka?

Pokud jste věčně bez energie, pokud vás trápí vyčerpanost, je meditační pyramida skvělou investicí. Ne nadarmo se meditačním pyramidám přezdívá také pyramidy energie nebo energetické pyramidy. V meditačních pyramidách se totiž spojuje kosmická energie proudící ze špičky pyramidy a zemská energie, která se dovnitř dostává zespodu. Tím vzniká pyramidální energie, která dokáže dobít baterky i nejvíce vyčerpanému člověku na světě.

Meditační pyramida slouží nejen jako místo k odpočinku, ale také se zde dostane člověk do naprostého klidu, což v dnešním hektickém světě potřebuje.

Jak meditační pyramidy působí na okolí?

Meditační pyramidy však podle odborníků nepůsobí jen na člověka, ale také na jeho okolí – konkrétně na rostliny, které dokáže podpořit. Pokud semínko před sázením dáte do meditační pyramidy, můžete se radovat z hojné úrody.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment