Jakým dárkem potěšit děti pod vánočním stromečkem?

Vánoce patří především dětem. Každoročně se pokoušíme jim připravit nezapomenutelně krásné zážitky, na které budou po celý život vzpomínat. Možná si lámete hlavu nad tím, co dětem nadělit pod vánoční stromeček, aby byly příjemně překvapené? Jaký dárek vašim dětem vykouzlí úsměv na tváři a rozzáří jim oči? Poradíme vám, čím své ratolesti určitě potěšíte.

Předškolák

Skvělým dárkem, s nímž si děti obou pohlaví dlouho vyhrají, je např. stavebnice Duplo. Děti při stavění zapojují svou představivost.  Velmi oblíbeným dárkem pro holky i kluky jsou také plyšová interaktivní zvířátka (např. pes, kočka, hříbě). Hra s podobnou hračkou připravuje dítě na péči o živé domácí zvířátko. Velmi přínosnou hračkou pro mentální rozvoj vašich dětí je Kouzelné čtení Albi. Jedná se o interaktivní hračku, která usnadňuje vzdělávání. Existují s různou tématikou (např. Náš les). Některé verze jsou vhodné i pro malé školáky (např. Vesmír).

 

Malý školák

Vděčným dárkem pro obě pohlaví je stavebnice Lego. Pro věkovou kategorii od 4 do 7 let je nejvhodnější Lego Juniors. Pro holky je vhodná i Lego Friends nebo Disney Princess. Chlapci zase ocení Lego Speed Champions, které jim umožňuje si postavit závodní auto.

Velmi populární a podnětnou hračkou jsou 3D Puzzle. Kluci s oblibou staví různé modely budov, naopak holky si rády postaví třeba vázu nebo stojan na tužky. Vhodnou interaktivní hračkou je např. dětský notebook obsahující didaktické hry. Usnadňuje např. učení abecedy, číslic a počítání.

Teenager

Asi nejobtížnější je vybrat dárek pro teenagera. Při vybírání dárku pro teenagera berte v úvahu i jeho zájmy. Ty vám často volbu dárku usnadní. Dárek související s jeho zájmy je skvělou volbou.

Mladé dámy potěšíte např. parfémem. Při výběru parfému dejte pozor, aby vůně nebyla příliš sladká a těžká. Pro mladé dívky je nejvhodnější lehká vůně (např. citrusová). Obě pohlaví ocení dárek v podobě elektroniky (např. MP3 přehrávač či tablet). Vhodná jsou i sluchátka, z nichž lze doporučit zvláště kvalitní sluchátka Koss PORTA PRO. Dívky potěšíte také žehličkou na vlasy či kulmou.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment