Jak očistit a nabít náramky z minerálních kamenů

Náramky z minerálů jsou velmi populárním módním doplňkem. Je však velká škoda je brát pouze za výkřik současné módy. Jelikož se skládají z minerálních kamenů, dá se očekávat, že budou mít na člověka pozitivní vliv (alespoň na jeho psychiku). Aby však měly skutečně tento účinek, který po nich požadujete, je důležité je občas očistit a nabít. Stejně jako nabíjíte a čistíte telefon, i minerální kameny “nacucané” veškerou negativní energií potřebují tuto péči. Ale jak na to?

Vsaďte na zemskou energii

Metod, respektive způsobů, jak očistit a nabít minerální kameny, je celá spousta. Šanci můžete dát například zemské energii. Stačí, když půjdete na posvátné místo, kterým je například poutní kaple, a necháte zde kámen ležet zhruba půl hodiny. Negativní sílu si vezme země a kamenu naopak dodá novou sílu, kterou vám bude moct předat. Zní to možná až příliš ezotericky, ale pokud v sílu minerálů věříte, proč to nevyzkoušet. 

Ametyst jako čistící i nabíjecí kámen

Dokonce si mohou i samy minerály vypomoct. Stačí, když náramek z minerálů položíte na větší kus ametystu. Tento kámen se totiž pyšní velkou očistnou silou a pomůže váš náramek nejen vyčistit, ale také ho opětovaně nabít. Dokonce se tvrdí, že účinek se ještě násobí, pokud zabalíte náramek společně s ametystem do tmavého hedvábí. Takto zabalený ho jen nechte několik hodin odpočívat a dobíjet ho tolik potřebnou energií. Ametyst je oblíbený minerál do čakrového náramku.

Vizualizace jako silný pomocník

Vizualizace je zkrátka velká věc. Pomáhá vám dosáhnout vašich cílů, a kromě jiného očisťuje a znovu nabíjí náramky z minerálů. Stačí se jen zklidnit a představit si, že kameny obklopuje bílé světlo a odplouvá z něj všechno zlé. 

Nyní se zdá, že sázka na zemskou energii nebyla tak ezoterická, viďte? 

Za vyzkoušení stojí i léčitelská metoda Reiki

A když už jsme u těch zvláštních metod, jak čistit minerální kameny, za vyzkoušení stojí i léčitelská metoda Reiki. Jedná se o léčitelskou metodu, která vychází z východních filozofií. Její princip tkví v harmonizaci nastupující po přikládání rukou. Tímto způsobem lze podle všeho minerální kameny opětovaně nabít, ale je třeba to vyzkoušet.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment