Dopřejte malým spoustu jízd na motorkách či čtyřkolkách pro děti

Také už určitě přemýšlíte nad tím, čím letos uděláte svým ratolestem radost pod vánočním stromečkem. Ať už máte holčičku nebo kluka, směle jim můžete pořídit elektrickou čtyřkolku nebo motorku. Děti rády řídí stejně jako maminka nebo tatínek, a elektrické vozidlo je skvělou možností, jak jim tuto zábavu dopřát.

Podle čeho vybírat

Pokud se podíváte na dětské čtyřkolky na elektrický pohon, rychle zjistíte, že můžete vybírat z mnoha typů, barev i cenových relací. Čtyřkolky se liší i ve výkonu, nosnosti, rozměrech…

Kde bude vaše dítě jezdit? Na rovném dvorku, po dlážděném chodníku na zahradě, po prostorné terase či na procházce? Důležitá je i výdrž baterie při jízdě. A jak dlouho ji budete nabíjet?

Podívejte se i na to, pro jak staré děti je stroj určen, jak rychle pojede a zda umí jet čtyřkolka dozadu i dopředu.

Vyberte tu pravou čtyřkolku

Děti dají především na estetický dojem. Určitě to zohledněte. Pokud váš potomek nemá rád zelenou barvu, i když se vám po technické stránce líbí, nekupujte ji. Zvolte obdobnou, ale jinou.

Líbit by se vám mohla např. dětské elektrická čtyřkolka AMS černá. Děti potěší nahrané skladby, klakson na volantu, rychlost 3 – 5 km/h i doba jízdy 1,5 h. Je určena pro děti od tří let a má nosnost 20 kg. Výkon je 2 x 45 W, baterie 12V 7 Ah. Umí jet vpřed i vzad a váží 20 kg. Dobijete ji za 8 – 10 hodin.

Což takhle motorku?

Motorky pro děti jsou na tom obdobně. Mají vzadu dvě kolečka, aby na nich mohly jezdit i děti, které ještě neudrží stabilitu. Už za cenou kolem 1 800 Kč můžete koupit kvalitní model. TOP produktem je třeba dětská elektrická motorka BMW v červené barvě.

TIP na článek: Tipy na nejlepší vánoční dárky pro děti. Určitě vám pomůže vybrat i další dárky. A pokud je nevyužijete na Vánoce, můžete je darovat i k narozeninám.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment