Chcete být hvězdou vánočního večírku? S tímto líčením všechny oslníte!

Právě pobíhá sezóna vánočních večírků a mnohé z nás na ně obdržely pozvánku. Zásadní roli při účasti na podobné akci hraje váš vzhled. Nezáleží pouze na výběru vhodného outfitu, nezbytné je vybrat
i správné doplňky a zvolit příhodné líčení. Celkově musíte být sladěná. Poradíme vám, jaké líčení zvolit, abyste byla okouzlující. Díky oslnivému a dokonalému looku se stanete hvězdou každé vánoční párty.

Obecným pravidlem při líčení je vybrat si část, kterou zvýrazníte (oči nebo rty). Volte tu část, která je ve vašem případě krásnější. Její následné zvýraznění vám přidá na přitažlivosti. K výrazně nalíčeným očím se hodí jemná rtěnka či lesk na rty. Naopak výraznou rtěnku použijte, pokud máte oči nalíčené jemně. Co se týče módních trendů v líčení, tak letos frčí výrazné rty, kouřové líčení oči v méně obvyklých barvách, pestrobarevně nalíčené oči, zlaté oční linky či nude líčení.

Formální look na firemní večírek

Vyrážíte-li na formálnější akci jakou je firemní večírek, tak zvolte elegantní a jemný vzhled. Nepřežeňte to s make-upem, snažte se o přirozený vzhled. Ideální je nude líčení, které dá vyniknout vaší přirozené kráse. Make-up splývá s vaší pokožkou a působí neznatelně. Na oči použijte tenkou vrstvu očních stínů ve světlé a jemné barvě. Na řasy naneste lehkou vrstvu řasenku. Pokud máte nevýrazné obočí, použijte na ně tužku na obočí v pro vás přirozeném odstínu. Rty můžete vynechat. Pokud chcete upoutat pozornost na své rty, tak zvolte rtěnku jemné barvy, balzám na rty nebo tuhý rozjasňovač v tyčince. Oproti lehkému líčení bude váš outfit o něco výraznější, i když formální a barevně sladěný s líčením.

Uvolněný styl na neformální večírek

Jak se nalíčit na neformální večírek či uvolněné posezení s kolegy? Výhodou těchto akcí je, že v oblékání i líčení můžete být odvážnější. Obličej oživíte rozjasňujícím make-upem.

Chcete mít výrazné oči a méně nápadné rty? V tom případě použijte kouřové líčení očí v modré, fialové nebo trendy stříbrné barvě. Rty potřete nude rtěnkou nebo bezbarvým leskem na rty.

Pokud preferujete výraznější rty než oči, tak využijte gelové oční stíny a třpytky (obojí např. v bronzové či měděné barvě). Zajímavý a jemný vzhled očí umocníte tak, že lehce zvýrazníte řasenkou jen horní řasy. Na rty použijte výraznou matnou rtěnku v hnědém nebo švestkovém odstínu.

Crazy look na párty s přáteli

Nyní se můžete plně vyřádit a zapojit svou kreativitu! Nebojte se menší extravagance. Vyzkoušet můžete třeba třpytivý make-up nebo zkombinujte lehký make-up se třpytkami na obličej. Módní jsou např. třpytky nanesené do oblasti pod očima. Ideální je nanesení třpytek do tvaru slzy. Okamžitě budete středem pozornosti. Trendy třpytivé slzy letos nosí s oblibou třeba modelky. Samotné třpytivé slzy jsou dostatečně výrazné, takže na oči naneste jen řasenku. Oční stíny můžete vynechat. Na rty naneste výraznou rtěnku v červené barvě. Chcete-li odvést pozornost od rtů, použijte bezbarvý lesk nebo nude balzám na rty.

Podmanivého pohledu docílíte rovněž díky zlatým očním linkám zkombinovaným s kouřovými očními stíny. Na řasy naneste černou řasenku. K vašim rtům se hodí korálový či broskvový odstín rtěnky.

Na oči můžete použít i pestrobarevné líčení. Zkombinujte více barev očních stínů. Hezky vypadá
např. zelená s hnědou, tyrkysově modrá se žlutou, světlé odstíny růžové přecházející do temně fialové nebo modrá s bílou. Kombinace záleží na vašem vkusu, odvaze i outfitu.

 

Spread the love

Related posts

Leave a Comment