Čas na letní adrenalinové zážitky od Allegrie

Léto začíná být v plném proudu a Vy ještě nemáte plány na letošní dovolenou? Zpestřete si ji zážitky od společnosti Allegria a uvidíte, že na letošní léto jen tak nezapomenete.

Vyzkoušejte vodní lyžování

Naprostou jedničkou mezi adrenalinovými sporty se letošní léto stává pomalu ale jistě vodní lyžování. To si užijí především ti, kteří si nedovedou představit léto bez pobytu ve vodě. Vodní lyžování však nepřináší pouze příjemné zchlazení v parných letních dnech, ale také nezapomenutelné zážitky. Pokud rádi zkoušíte nové věci, pak právě vodní lyžování je to, co by Vám v žádném případě nemělo proklouznout mezi prsty. Při vodním lyžování se Vám do krve nahrne nekonečné množství euforie, kterou bude chtít poznávat znovu a znovu. Projedete se motorovým člunem, který se postará o pořádné vlny. Jen na Vás samotném bude záležet, jakou intenzitou a s jakým zapálením se do vodního lyžování pustíte.

Proleťte se vrtulníkem třeba nad Brnem

Svět z ptačí perspektivy si můžete prohlédnout během vyhlídkového letu vrtulníkem R44. Let je určen pro jednu osobu a poskytuje příležitost neopakovatelné volnosti a naprosté svobody. Během letu www.firmanazazitky.cz/let-vrtulnikem-r44-pro-1-osobu se Vám naskytne příležitost výhledu na krajinu v celém svém průběhu od startu až po přistání. Let vrtulníkem se stane vzrušujícím a nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo se nebojí lítat. Vyhlídkový let vrtulníkem R44 pro jednu osobu se může stát milým překvapením pro někoho z Vašich blízkých, komu se blíží narozeniny, svátek nebo komu byste jen tak z ničeho nic učinili radost. Letošní léto se tak může vcelku lehce nést ve znamení splněných přání.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment