Zažijte únikovou hru na vlastní kůži. Pobaví se celá rodina

Pokud máte děti už velké, je mnohem těžší vymyslet, co společně podniknete. Hrady a zámky už je nelákají, nejraději by seděly u počítače a hrály online hry. Takovou hru však mohou zažít i na vlastní kůži. V současné době jsou děti na hrách doslova závislé, ale když je zažijí na vlastní kůži, pochopí, že online hry zas nejsou tak skvělé, jak si myslely. Vezměte je proto do Ostravy, kde zažijí něco nezapomenutelného. Dostanou se do jedné takové hry, kde však půjde doslova o život.

Není pro děti nic atraktivnějšího, než když je vezmete do oblíbené hry. Jestli vaše děti rády hrají online hry v podobě detektivních vyšetřování, únikové hry jsou přímo pro ně. Během hry budete uzamčeni do místnosti, z níž se musíte během časového limitu šedesáti minut dostat ven. Abyste se dostali ven, musíte zapojit své logické myšlení a uvažování, okna ani dveře vykopnout nemůžete. Během hodiny bude vaším úkolem najít a vyluštit hádanky, rébusy a hlavolamy, které vás jako jediné dostanou z místnosti ven.

Únikové hry jsou vhodné nejen pro rodinu, ale i pro partu přátel, která neví, co v Ostravě podniknout. Hry jsou vhodné pro dva až šest či osm hráčů a pobaví se u nich skutečně každý.

Jakou hru prožijete vy?

Samozřejmě si můžete vybrat, jakou konkrétní hru prožijete na vlastní kůži. Oblíbený je zejména Útěk ze žaláře, což je autentická hra, která vás vezme do středověku, tedy konkrétně do středověkého vězení, z něhož se budete muset dostat ven.

Pro začínající hráče je ideální Tajemná pracovna, která je typickou detektivkou. Dalo by se říct, že je to kombinace Šifry mistra Leonarda, detektivky a pevnosti Boyard.

Velice těžká je úniková hra nazvaná Hackerovo doupě, kdy během šedesáti minut musíte zneškodnit odpalovací zařízení.

Novinka přijde letos v létě

Od letošního léta si navíc budete moct vyzkoušet zbrusu novou únikovou hru, která je tou nejstrašidelnější ve střední Evropě. Jedná se o únikovou hru Dům duchů a nedoporučuje se dětem mladších patnácti let.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment