Výroba toaletního papíru je na vzestupu

Pryč jsou ty doby, kdy výroba toaletního papíru byla zapomenutým odvětvím. Toaletní papír a jeho kvalita je v posledních letech v popředí zájmu nejen běžného spotřebitele, ale i velkoodběratelů a podnikatelů. Kvalitní produkty tohoto segmentu dnes poptává většina. A to nejen s ohledem na vlastní pohodlí a dobrý pocit, ale i s ohledem na přírodu a ekologii.

Toaletní papír jako vizitka dobrého podniku

Ruku na srdce, nepatříte také k těm, kteří dle kvality toaletního papíru udělají poslední soud nad podnikem, který právě navštívili. Divili byste se, kolik takových lidí je. Ano, i na toaletním papíru záleží, když má přijít na celkové hodnocení kvality. Nejen čistota a vzhled samotných toalet, ale také kvalita a vzhled toaletního papíru a svou roli hrají i ručníky. Na většině toalet jsou to papírové ručníky, ty někdy nahrazují elektrické vysoušeče a v menšině případů se můžete setkat s ručníky látkovými. Poslední možnost považuje většina dotazovaný za zbytečně okázaly luxus, který není šetrný k životnímu prostředí (ručník se po každém jednom použití musí vyprat), elektrické vysoušeče stále ještě nepředčili v oblibě již zmíněné papírové ručníky a to navzdory ekologii.

Papírové či průmyslové role na výsluní

Papírové utěrky v podobě rolí nebo tzv. průmyslové role jsou rovněž velmi oblíbeným pomocníkem. A to jak v domácnostech, tak ve velkých podnicích typu restauračních zařízení, jídelen či hotelů apod. Tyto role se obvykle vyrábějí z recyklovaného papíru a jejich obliba stále roste. A je to pochopitelné, odpadá zde zcela starost s praním, která je při používání běžných utěrek nevyhnutelná a dodržování vysokých hygienických standardů je nyní zcela zásadní.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment