Trilogie Electric Lady – klipem to nekončí!

Tereza Rays se na hudební scéně proslavila jako frontmanka a zakladatelka své hudební kapely Electric Lady. Hraje hudbu převážně na pomezí rocku a popu, i když její poslední počin by se dal zařadit i do rock-dance alternative žánru. Tereza Rays si většinu skladeb sama píše i otextovává.  V klasické sestavě je trio vládnoucí elektrickou kytarou, zpěvem, baskytarou a bicími. Poslední velký projekt, který bude finišovat začátkem roku 2021, ale zaměstnal i mnohé další osobnosti hudební scény.

Tři díly Trilogie

Nejnovějším projektem Eletric Lady je série klipů Trilogy. Jak už název napovídá, jedná se o tři na sebe navazující hudební klipy. Vedle klasické nálože energické hudby se můžete těšit i na téměř až filmové zpracování a hluboký příběh každé písně. Trilogie je projektem, který je opravdu vybroušený do posledního detailu. Jeho příprava a realizace zabrala neuvěřitelných 17 měsíců a může se pod něj podepsat mnoho slavných jmen. Vedle Terezy Rays a Electric Lady je tu producent agentury Nemoros Roman Rossi, Pepa Vojtek z kapely Kabát nebo například Nigel Lowis – zahraniční producent, který spolupracoval mimo jiné i s Céline Dion a Stevie Wonderem. První dva singly – Rebelia a Politica – již jsou ke zhlédnutí na YouTube. Třetí a finální klip, s názvem Influenza, se dočká svého zveřejnění v průběhu ledna.

Plánovaná tour po Evropě

Co plánuje Electric Lady do budoucna? Těžko říct, co situace ohledně koronaviru umožní, pokud by to přece jen bylo alespoň trochu možné, ráda by Tereza Rays uspořádala další velké koncerty až pro 1000 lidí a to u nás, ale i na Slovensku, v Polsku, Německu nebo Rusku. Velká Tour Trilogy je už naplánovaná a měla by se rozjet v průběhu příštího roku. Spolupracovat na ní bude vedle klasické sestavy Electric Lady i Pepa Vojtek a Český symfonický orchestr.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment