Stylově i do fitka, na brusle nebo na cyklovýlet

Jaro už je v plném proudu a vy jste se rozhodli vylepšit svoji postavu ve fitku dřív, než se svléknete do plavek? Nebo vás sluníčko vylákalo na brusle či cyklovýlet? I zde ale můžete vypadat stylově a mít všechny nezbytnosti pěkně po ruce.

Předtím, než vyrazíte někam za sportem, ale pravděpodobně budete muset do práce. Sportovní oblečení a nezbytné náčiní je tedy potřeba sbalit do nějaké sportovní tašky. Na e-shopu Bagalio.cz máte na výběr spoustu sportovních tašek. Ať už se chystáte na brusle, do fitka nebo na tenis, jistě najdete tu vhodnou tašku právě pro vás. Nemusíte se bát, že by byly všechny tašky sportovního vzhledu. Na výběr máte spoustu elegantních kousků, které se budou hodit i k formálnímu oblečení. Ano, i když jdete do vaší oblíbené posilovny, můžete vypadat stylově! Některé modely mají i oddělenou kapsu na notebook pro případ, že si nějakou práci odnášíte domů nebo potřebujete zůstat v kontaktu i později.

Sportovní taška do posilovny, sportovní batoh na běh, brusle a cyklovýlet

Do posilovny a na další indoorové aktivity využijete spíše sportovní tašky, které pohodlně přehodíte přes rameno. Nebo vybírejte v nabídce městských batohů, kam se vejdou nejen pracovní věci, knihy, popřípadě notebook, ale máte zde i oddělenou přihrádku na sportovní věci. Naopak na běhání, brusle a kolo budete potřebovat batoh. A nejen tak ledajaký. Ergonomicky tvarovaný s prodyšným polstrováním, aby vás neomezoval v pohybu, ale abyste do něj sbalili všechno potřebné.

Sportovní batohy speciálně pro ženy

V e-shopu Bagalio.cz naleznete nebo pohodlně vyfiltrujete sportovní batohy určené speciálně ženám. A nejde jenom o design. Samozřejmě jsou tyto modely laděny do příjemných barevných odstínů, ale batohy jsou například užší v ramenou, bederní pásy naopak širší, aby se lépe přizpůsobily ženské postavě, a hlavně jsou tyto batohy vybaveny tolik oblíbenými kapsičkami na všechny potřebné nezbytnosti. Máte-li sportovně založenou přítelkyni či manželku, určitě jí uděláte radost vychytaným batohem od výrobců Deuter, Vaude nebo Osprey. Jsou nejenom úžasně praktické, ale také krásné.

Náš tip: Na cyklovýlety budete kromě batohů a oblečení, potřebovat také kvalitní horské kolo. Ta nejlepší pořídíte na bikero.cz. 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment