Rondony bílé nebo barevné

I když kuchaři používají většinou rondon bílé barvy, není to žádné pravidlo ani podmínka. Záleží vždy na konkrétním provozu, na konkrétní restauraci, jakou barvu pro kuchařské rondony zvolí.

Rondony jednořadové a dvouřadové

Mezi nejčastěji používané rondony patří jednořadové rondony a dvouřadové rondony. V druhém případě jsou knoflíky ve dvou řadách od sebe ve stejné výšce. Tento oblíbený módní doplněk kuchařů, který z nich dělá nejen fešáky, ale také je chrání proti ušpinění a popálení, mohou mít i zaměstnanci vaší restaurace. Stačí učinit objednávku na totalprotectwhite.cz.

Pracovní oděvy do kuchyně a ostatních bílých provozů

Ať už pracujete v kuchyni nebo v jiném potravinářském prostředí či zdravotnictví, určitě chcete mít při své práci pohodlí. E-shop totalprotectwhite.cz nabízí pro kuchaře, číšníky, řezníky i ostatní profese bílých provozů kvalitní pracovní oděvy do kuchyně a ostatních bílých provozů. Rozhodně stojí za to, minimálně je vyzkoušet.

Aby nohy nebolely

Pokud se při své práci hodně naběháte, možná vás už v průběhu pracovní doby začínají bolet nohy. Je to dáno tím, že obuv, kterou používáte, má zřejmě špatnou podporu klenby. Bolestem nohou můžete předejít, když sáhnete po anatomicky uzpůsobeném provedení obuvi. Vyzkoušejte obuv Scholl zdravotní. Vyberte si z nabídky zdravotní obuvi Santé. Ani v jednom případě neprohloupíte.

Vsaďte na americkou značku pracovních oděvů Dickies

Pár řádků je dobré věnovat obuvi pro zdravotníky a pracovním oděvům Dickies. Mnohahodinové služby v nemocnici nebo laboratoři si to opravdu zaslouží. Americká značka pracovních oděvů Dickies patří mezi světovou špičku v oblékání lékařů a laboratorních pracovníků.  A obuv pro zdravotníky a obecně pánské zdravotní pantofle? Ty udrží nohy každého, kdo je obuje, jako v peřince.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment