Půjčovna stavebních strojů – vše co můžete potřebovat na jednom místě

K práci, kterou provádíte jen jednou za čas je zbytečné mít koupené všechny potřebné stavební stroje a stavební mechanizace. Od toho je tu půjčovna stavebních strojů, ve které si můžete zapůjčit jen takový stroj, který momentálně potřebujete – a to na jak dlouho chcete, klidně i dlouhodobě.

Řezače spár

Pokud zrovna neopravujete silnice nebo neprovádíte výkopové práce, těžko řezač spár budete využívat pravidelně každý den – půjčovna stavebních strojů vám ho nabízí, až ho potřebovat budete. Řezače spár se používají k řezání asfaltových nebo betonových povrchů. Jsou vybaveny diamantovým kotoučem, díky kterému vám umožňují velice přesné řezy do povrchů bez otřesů. K jeho obsluze nepotřebujte průkaz strojníka, ale důležité je dbát na bezpečnost při manipulaci s tímto robustním strojem.

Smykem řízený nakladač

Lopatový nakladač je stavební stroj určený k nakládání a přemisťování sypkých materiálů na krátké vzdálenosti. Díky tomu, že má lopatu je vhodný zejména k provádění zemních prací. Nejmenším druhem nakladačů jsou čelní nakladače řízené smykem – říká se jim kompaktní nakladače. Mají komfortní rozměry a velmi dobře a pohodlně se ovládají. U nakladačů řízených kloubem, se tento kloub nachází uprostřed stroje a je ovládán hydraulicky. V půjčovně stavebních strojů najdete oba – včetně zubové nebo kombinované lopaty.

Hydraulické rozrušovací kladivo

I něco zbourat nebo rozbít je občas potřeba. S hydraulickým bouracím kladivem vám to půjde samo. Poradí si se všemi materiály – hodí se k pracím při stavbě silnic a dálnic, výkopovým bouracím pracím menších rozměrů, renovacím budov, k úpravám povrchů a krajiny nebo v zahradní architektuře. V půjčovně stavebních strojů ho samozřejmě také najdete – konkrétně Locust – Fine 4,160 kg.

Vybavení pro každou vaši práci najdete na jednom místě.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment