Program na tisk štítků a etiket vám ušetří peníze

Podnikáte a potřebujete štítky a etikety? Když si je necháte udělat na zakázku, zaplatíte navíc cizí práci a přirážku za materiál. S šikovným programem a příslušenstvím ušetříte spoustu peněz. Zkuste to, protože to není nic složitého.

Štítky a etikety – vlastní potisk

Kvalitní, působivé a nápadité etikety vám pomohou oslovit zákazníky. Tím se zvýší prodeje a posílí se povědomí o značce. Štítky a etikety obsahuje prakticky každý výrobek. Už jen z hlediska zákonů musíte na produkt nějak umístit povinné informace. Je tak dobré, když máte nad procesem značení, proto je ideální mít vlastní tiskárnu. A software. Například BarTender Professional je vytvořen pro návrh a tisk štítků, rovněž čárových kódů, plastových karet a dalších prvků. Jak vidíte, je to všestranně využitelný program, který vám pomůže v mnoha ohledech. BarTender navíc podporuje mnoho světových jazyků, takže pokud se zabýváte vývozem vašeho zboží, nemusíte řešit vícejazyčné variace informací na obalu. BarTender Professional je dostupný ve třech verzích podle požadavků zákazníka na funkcionalitu.

Štítky a etikety – BarTender Professional

Co vám program tedy nabízí? Jednak snadný design a tisk etiket. Můžete si celý proces korigovat. Samozřejmě hodně ušetříte. Nemusíte nikam jezdit a čekat na realizaci od cizí firmy. Uděláte si vše na míru a vyhovíte si. BarTender Professional má k dispozici konfigurovatelné formuláře pro zadávání dat, pokročilou serializaci a RFID kódování. Nevíte, co vybrat? Zkuste třeba starterpack Seagull Scientific. Software BarTender je perfektní pro návrh a tisk štítků, čárových kódů, plastových karet a dalších prvků. Rovněž podporuje mnoho světových jazyků, taktéž je dostupný ve třech verzích z hlediska funkcionality. Optimalizuje tisk pro jakoukoli tiskárnu nebo značkovací zařízení. Umí načíst data ze souborů CSV a souborů aplikace Excel. A také podporuje základní serializaci +/- 1. Poté, až si to vyzkoušíte, si můžete objednat další programy, které budou vyhovovat vašim požadavkům. Kde je velký výběr produktů, jež jsme zmínili? Na e-shopu https://eshop.barco.cz/.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment