Proč si pořídit pěnové matrace?

Přejete si novou matraci, ale nemůžete se rozhodnout, který produkt vybrat? Podívejte se na přínosy pěnových matrací. Oblíbíte si je i vy?

Pěnové matrace jsou kvalitní

Na rozdíl od nevyhovujících pohovek, na kterých stále spí mnoho uživatelů, jsou pěnové matrace vždy kvalitní podložka, na které se vám uleví od celé řady bolestivých stavů. Kvalitní matrace navíc nabízejí oporu pro celé tělo, tudíž bude spánek na takové podložce komfortní a hodnotný.

Certifikace

Pěnové matrace splňují náročné mezinárodní kontrolní zkoušky, aby mohly být používány v naší zemi. Některé výrobky jsou dokonce certifikovány a označeny jako zdravotní modely. S touto certifikací si můžete být jisti, že právě dostáváte výrobek nejvyšší kvality.

Snadná údržba

Pěnové matrace jsou zcela bezúdržbové. Zatímco je budete pohodlně používat, můžete pravidelně prát jejich snímatelný potah. Některé matrace dokonce mají potahy, které se dají rozdělit na dva kusy, což umožňuje snadné praní i v menší pračce.

Zóny pro oporu každé části těla

Některé pěnové matrace nabízejí dokonce zóny, které jsou speciálně upraveny tak, aby nabízely optimální oporu pro každou část těla. Máte tak jistotu, že váš spánek bude skutečně kvalitní a relaxační.

Různá tuhost matrace

Pěnové matrace mohou být dokonce oboustranné. Jedna část je měkčí, druhá nabízí větší tuhost. Na své si tak přijde skutečně každý. Libovolně můžete také matraci otáčet a volit si aktuální tuhost matrace, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Polohovatelnost

Pro osoby upoutané na lůžko nabízí pěnové matrace často možnost polohovatelnosti. Tím se zvětšuje přidaná hodnota pro každého uživatele, který čelí zdravotním potížím.

Antibakteriální úprava

Přejete si matraci vhodnou pro alergiky? Některé pěnové matrace nabízejí přirozenou antibakteriální a antialergenní úpravu, která neumožňuje alergenům, aby se v prostoru matrace shromažďovali.

Pěnové matrace jsou skutečně všestranné.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment