Plastové ploty jako nadčasové řešení oplocení

Právě jste dostavěli či zrekonstruovali váš nový dům či chalupu a poohlížíte se po ideálním oplocení vašeho pozemku? Zvažujete jaký materiál zvolit a jak náročná bude jeho následná údržba? Jedno bez druhého určitě nepůjde, tedy pokud nezvolíte materiál, díky němuž žádná údržba nebude nutná. Mnoho lidí preferuje dřevo jako přírodní a zároveň i cenově dostupný materiál. Ale právě na následnou údržbu tolik nepomýšlejí. To si uvědomí až ve chvíli, kdy neochotně po pár letech brousí a natírají dřevěné plaňky a pomalu ale jistě začínají litovat původní ušetřené částky. Tedy, pokud nejste typ kutila, který rád natírá a udržuje vše v dokonalém stavu i postupem let, pak určitě doporučujeme zvolit některý z bezúdržbových materiálů. Pokud by vás lákalo dřevo a líbí se vám jeho vzhled, ale nelákává vás právě ta nutná péče o něj, pak právě pro vás bude skvělým řešením plastový plot.

Plastové plotovky Everwood

Pátrali jsme po spolehlivém výrobci, který má plastové ploty v nabídce, a narazili jsme na jednoho ryze českého z Pardubic. Firma Model Plast s.r.o. vyrábí plastové plotovky Everwood, jedná se o plné plastové profily probarvené ve hmotě, jsou povětrnostně stálé, voděodolné a nepodléhající plísním. Tedy jinými slovy a stručněji řešeno, bezúdržbové plotovky. Další věc, kterou nás firma Model Plast s.r.o. velmi mile překvapila, je možnost zakrácení plotovek na přání zákazníka, tedy bez vzniku zbytečného prořezu, který by již jen těžko našel své uplatnění. I zakončení plotovky ve formě rovného řezu je od této firmy zdarma, připlatíte si jen v případě, že byste rádi zakončili svůj plot obloučkem či zkosením v daném úhlu. Férový přístup a rozumná cenová politika jsou jedním z hlavních prodejních argumentů, ovšem zde je to samozřejmě i široký výběr barev a designu.

Když plast tak dřevěný

Pokud se vám zalíbila možnost oplocení se skutečně dlouhou dobou životností, ale nějak se stále nechcete vzdát představy dřevěného plotu, i pro vás máme dobrou zprávu. Plastové profily totiž mohou mít nejen velmi širokou barevnou škálu, ale nabídnou vám i vcelku věrnou imitaci dřeva různých typů. Váš plot tak může být bílý, šedý nebo zelený, ale stejně tak snadno může na první pohled vypadat jako dub, borovice či mahagon. Výběr je skutečně široký a následná montáž se obejde bez speciálního nářadí. Zcela vám postačí to běžné, které byste využili k budování plotu dřevěného, plastové plotovky můžete dokonce lepit.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment