Oddálení ejakulace jako cesta k nezapomenutelnému sexu

Mužská pýcha. Dlouhá krásná a pevná erekce. Kdo by ji nechtěl udržet co nejdéle? Tedy alespoň během vášnivého celovíkendového milování… Problém bývá však často opačný a erekce i brzká ejakulace jsou pro mnoho mužů poměrně bolestivé téma. A pokud si k tomu připočítáme mužskou neochotu chodit k lékařům – zvlášť při takto intimních problémech, o nespokojenost v sexuálním životě máme postaráno. Naštěstí na oddálení ejakulace i na prodloužení erekce existuje pár rad, na které k lékaři nepotřebujete…

Nástroje a dočasná řešení problémů s erekcí

Pokud potřebujete problém s erekcí řešit krátkodobě, ideálním nástrojem na její prodloužení je například znecitlivující lubrikační gel či erekční kroužek. Oba způsoby pomáhají se znecitlivěním penisu a tím i s prodloužením výdrže. Erekční kroužek, obzvlášť vibrační, navíc ještě může vaši erekci zvětšit, což vede k dokonalému uspokojení partnerky…

Erekční kroužek DORCEL Maximize Ring

Krátkodobým řešením problémů s erekcí může být také připínací penis, pomocí kterého přivedete partnerku až na samotný vrchol – nehledě na vaše vlastní výkony.

Změna životního stylu

Nejtrvalejším řešením problémů s erekcí je samozřejmě kompletní změna životního stylu. Na erekci má totiž neblahý vliv nezdravá dieta i nedostatek pohybu.

Vakuová pumpa – větší erekce i postelové výkony

Jedním z poměrně zajímavých řešení problémů s erekcí i pocitem nedostatečného objemu vašeho penisu je vakuová pumpa. Ta existuje v mužské i ženské verzi. Verze pro muže je však zajímavější v tom, že při pravidelném používání může podle některých studií zvětšit objem penisu i trvale.

Vakuová pumpa pro páry Boom LuvPump OptiMax 2v1

Mužům vakuová pumpa navíc pomáhá dosáhnout mnohem pevnější erekce a vede k nezapomenutelným erotickým zážitkům. Přitom tento nástroj funguje na skutečně jednoduchém principu podtlaku a jeho ovládání je skutečně snadné.

Chcete o vakuových pumpách i o prodloužení erekce vědět víc? Vše se dozvíte na magazínu Sexshopik.cz!

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment