Jaké jsou trendy v zásnubních prstenech?

Pokud chcete požádat svou vyvolenou o ruku, měli byste to udělat s krásným prstenem, kterému nebude moct odolat. Bezesporu vám poradí v klenotnictví v Ostravě, je však dobré jít už s nějakou představou. Stejně jako je tomu u oblečení, tak i ve světě prstenů se mění trendy každým rokem. Podívejme se na trendy v zásnubních prstenech, které jsou jedním z nejdůležitějších klenotů, jaký kdy koupíte. 

Navrací se žluté zlato

O zásnubních prstenech je možné říct, že je to investice na celý život. Ženy je dnes nosí společně se snubními prstýnky, a tak se muž nemusí bát toho, že by luxusní šperk žena nenosila po dni, kdy se stane paní. 

Pokud bychom se měli navrátit k trendům ve světě zásnubních prstenů, řekli bychom, že se opět po letech navrací žluté zlato. Klasické žluté zlato sice není nejlevnější záležitost, daleko levnější je třeba chirurgická ocel, na druhou stranu, jak již bylo zmíněno, je to na celý život. 

Jestliže se chcete držet trendů, přesto vám žluté zlato není příliš po chuti, v nabídce mnoha klenotnictví najdete také dvoubarevné alternativy, které jsou nevšední a velmi zajímavé. 

Barevné kameny pro krásnější dny

Klasické bílé diamanty jsou sice nestárnoucí klasikou, letošním trendem jsou však barevné kameny. Nikomu nepřijdou fádní, naopak rozzáří a rozsvítí každý nový den. Pokud nevíte, jaké konkrétní kameny volit, ideální je třeba modrý tanzanit nebo rudý český granát. Právě tyto prsteny na rukou nádherně vyniknou, o tom není pochyb ani sporu. 

Viktoriánský styl

Kromě zmíněných prstenů se vyplatí investovat i do těch, které jsou ve viktoriánském stylu. Právě s takovými prsteny může muž ženu dokonale odzbrojit. Pokud si nejste jistí tím, jak prsteny ve viktoriánském stylu vypadají, prozradíme vám to. Jejich hlavní součástí jsou perly, které dodají šmrnc jinak starobyle vypadajícímu prstenu. 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment