Jak zmírnit účinky alkoholu během večírku

Byli jste pozváni na večírek nebo narozeninovou party, ale na druhý den musíte řídit? Nechcete urazit tím, že si s oslavencem nepřiťuknete, ale zároveň myslíte na to, že to s alkoholem nesmíte ten večer přehnat. Nemůžete si dovolit probudit se s velkým množstvím alkoholu v krvi. Naštěstí se znají triky, které pomohou zmírnit účinky alkoholu během večírku. 

Řízení po večírku bývá otrava, ale někdy je to skutečně nutné. Pokud vám přijede rodina, pokud musíte vyzvednout babičku na letišti, to nelze zkrátka odložit či ospravedlnit tím, že jste večer předtím flámovali. 

Tipy, jak zmírnit účinky alkoholu 

Pokud jste na večírku a pokud zároveň víte, že na druhý den budete muset řídit, protkávejte alkohol nealkem. Abyste snížili účinky alkoholu v krvi, měli byste během hodiny vypít více nealkoholických nápojů než těch alkoholických. 

Dalším tipem je pití alkoholu po malých doušcích, rozhodně se nenechte do pití alkoholu nutit. A pokud budete mít žízeň, doporučujeme pít vodu. Nepijte žádné neznámé nápoje, o nichž nevíte, jestli v sobě skrývají alkohol či nikoli. Zejména se vyvarujte takovým nápojům, u nichž je přítomnost alkoholu jen těžce zjistitelná. 

Nezapomínejte jíst. Aby došlo ke zmírnění účinků alkoholu v krvi, doporučujeme jíst hlavně jídlo s obsahem bílkovin a tuků. Ideální jsou hlavně sýry nebo různé druhy masa, které zpomalují vstřebávání alkoholu do krve. 

Pokud pijete alkoholické nápoje, nikdy přitom nepijte kávu. Málokdo je si vědom toho, že kofein při odbourávání alkoholu nepomáhá, naopak díky kofeinu zůstává alkohol v krvi ještě déle než běžně.

První pomoc jménem Alcohol Killer

Jestliže se však stejně probudíte s množstvím alkoholu v krvi, existuje první pomoc, která vás alkoholu v krvi zbaví. Existuje totiž nápoj Alcohol Killer, což je nápoj na přírodním složení, který dokáže zvýšit rychlost odbourávání alkoholu až o čtyřicet procent. 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment