Jak získat cenné zkušenosti pro práci asistentky?

Hledáte si novou práci? Toužíte po změně a tu od nového zaměstnání očekáváte? Nemusíte nutně zavítat do skladu nebo za pult rychlého občerstvení. Jednou z možností je také práce asistentky, která vám může do života něco přinést. Otázkou je, jak získat cenné zkušenosti, které jsou pro tuto pracovní pozici potřeba. 

Nastupte do firmy a učte se za pochodu

I když se možná někomu může zdát přísloví “hoď ho do vody, naučí se plavat“ až příliš, ve skutečnosti to tak funguje. I cenné zkušenosti pro práci asistentky získáte tím, že se o tuto pracovní pozici budete třeba ve firmě Extéria ucházet. V současné době se asistentek hledá poměrně hodně, protože se spokojenost klientů opět po letech klade na první místo. A jelikož vedoucí společnosti nemají tolik času na to, aby odpovídali klientům na zprávy nebo dotazy či aby řešili jejich problémy, bere to do rukou asistentka, která s nimi komunikuje na různých platformách. 

Pokud se člověk domnívá, že komunikace s klienty probíhá ryze po telefonu, pak se velice mýlí. Komunikace s klienty dnes probíhá formou takzvané multichannel komunikace čili ke komunikaci se využívají různé zdroje. Oblíbená je hlavně e-mailová komunikace nebo dopisování prostřednictvím chatů na webových stránkách. 

Práce asistentky není stereotypní

Řada lidí se domnívá, že práce asistentky je jedna velká nuda. Že je zkrátka stereotypní, nezáživná, že člověka zanedlouho přejde. Pokud se však přijme práce asistentky v Extérii, tyto domněnky budou velice rychle vyvráceny. 

Přijímací předpoklady obsahují předně dobré komunikační dovednosti a uživatelskou znalost MS Office, což nejsou podmínky, které by moderní člověk nemohl splnit. Je zde tedy velká pravděpodobnost, že tuto pozici můžete získat právě vy a zjistit, že práce asistentky je skutečně různorodá a pestrá. 

Spread the love

Related posts

Leave a Comment