Domácí čistírna rychle a bez úřadů

Čističky (někdy také nazývané čistírny nebo zkrátka ČOV) odpadu jsou oblíbeným řešením kanalizace pro subjekty v místech bez možnosti připojení ke klasickému řádu. Kromě toho ale skýtají i ekonomické výhody, např. na rozdíl od jiných nástrojů podobného rázu.

Celý proces realizace čistírny je vlastně docela prostý. Nejdříve je třeba zpracovat profesionální projektovou dokumentaci, dále potřebujete posudek kvalifikovaného hydrogeologa, následně oběhat úřady a vyřídit veškeré formality, což se následně zakončí pořízením samotného zařízení a je to. Leč to zní tedy jednoduše, sehnat potřebné lidi, kteří mají čas a zároveň kapacitu, a vyřídit úřední formality není úplně rychlé, ba co víc – není to ani příliš zábavné.

Můžete však využít služby jako je tato od společnosti ZAKRA, v rámci které vám projekční kancelář zařídí prakticky vše od A do Z. Nejen, že s vámi na začátku zdarma prodiskutují celou situaci, vytvoří pro vás projektovou dokumentaci ale pomohou získat i hydrogeologický posudek a, co je nejlepší, vyřídí i vše na úřadech.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment